Logo Kravín Záhrobí

Služby

Jsme sestry, Hana a Markéta, snažíme se, aby se všechny Vaše životní události staly příjemným a nezapomenutelným zážitkem pro Vás a Vaše blízké. Ke každé akci přistupujeme individuálně s největší precizností pro splnění vašich snů.

 

Aby Váš den byl dokonalý

Každý chce mít svůj den dokonalý. Ať jde o svatbu, oslavu narozenin, křtin nebo třeba firemní akci rádi Vám pomůžeme zrealizovat Vaše přání a představy. Pro vaši životní událost zařídíme květiny, dekorace, catering, veškeré alkoholické i nealkoholické nápoje, hudbu, fotografa, kameramana, dětský koutek i ubytování. Také si u nás můžete nechat vyrobit jakoukoliv gravírovanu výzdobu. Celý objekt i s venkovními prostory je v tento den rezervován pouze pro Vás a Vaše blízké.

Speciální je svatební obřad pod širým nebem v přilehlé vyzdobené zahradě. Okolí nabízí mnoho nádherných míst pro zachycení Vašich šťastných momentů. Máme bohaté zkušenosti se svatebními zvyky a tradicemi, rádi je pro Vás a podle Vašich přání připravíme.

Podmínkou pronájmu Kravína Záhrobí je odběr nealkoholických i alkoholických nápojů a obsluhy výhradně od nás. Ostatní služby podmíněné nejsou.

Věříme, že Vás atmosféra Kravína Záhrobí okouzlí stejně jako nás a těšíme se na společné realizování vašich snů.

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.